Previous
Next
Previous
Next

Wyremontują ulicę Sobieskiego

Ponad 3,4 mln złotych będzie kosztował remont ulicy Sobieskiego w Dębicy. W ramach inwestycji wyremontowane zostaną odcinki drogi od basenu odkrytego do skrzyżowania z ul. Ks. Nosala oraz od skrzyżowania do ul. Rynek. Na długości blisko 700 metrów położony zostanie nowy asfalt. 1,7 mln złotych Miasto Dębica otrzymało na tą inwestycję dotacji.

Zadanie obejmuje remont chodników na długości ok. 350 mb, parkingów oraz nawierzchni bitumicznej. Wykonane zostaną również przebiegające wzdłuż drogi skrzyżowania, kanalizacja deszczowa oraz regulacja studni rewizyjnych i ściekowych. Zakończenie inwestycji planowane jest na kwiecień przyszłego roku.

Fot. UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.