Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zakończenie sezonu w Gminnej Akademii Piłkarskiej Gminy Dębica

Zakończenie sezonu w Gminnej Akademii Piłkarskiej Gminy Dębica Chemik Pustków było niezapomnianą i pełną emocji imprezą dla wszystkich dzieci, rodziców i sympatyków klubu. Wydarzenie odbyło się 30 czerwca na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu i zgromadziło liczne grono uczestników, którzy wspólnie świętowali zakończenie udanego sezonu 2022/2023.

Na uroczystość zakończenia sezonu zaproszono wszystkie dzieci trenujące w akademii oraz ich rodziców. Impreza miała wyjątkowo rodzinny charakter, a na terenie boiska rozstawione zostały dmuchane zjeżdżalnie, które dostarczyły mnóstwo radości najmłodszym uczestnikom. Przygotowano również smaczny grill, liczne przekąski przygotowane przez rodziców oraz pyszne lody.

Głównym punktem zakończenia sezonu były pokazowe mecze piłki nożnej, które odbyły się w różnych grupach wiekowych. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności i talent sportowy, a także poczuć ducha sportowej rywalizacji. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal za udział w rozgrywkach piłkarskich w sezonie 2022/2023 oraz statuetki za specjalne osiągnięcia sportowe co stanowiło wyraz uznania za ich zaangażowanie i wysiłek podczas treningów i meczów.

Zwycięska drużyna z rocznika 2010 została uhonorowana dwudniowym wyjazdem do Zakopanego za zdobycie awansu do Ligi Podkarpackiej. To wspaniała nagroda i dodatkowy impuls dla dzieci do dalszego rozwijania swojej pasji sportowej.


Zakończenie sezonu w Gminnej Akademii Piłkarskiej Gminy Dębica Chemik Pustków było pełne uśmiechu, radości i sportowej pasji. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło podsumowanie udanego sezonu 2022/2023 oraz było doskonałą okazją do integracji wszystkich uczestników akademii. Wielkie gratulacje dla wszystkich małych piłkarzy i ich trenerów za ich zaangażowanie i osiągnięcia. Mamy nadzieję, że kolejny sezon będzie jeszcze bardziej emocjonujący i pełen sukcesów!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.