Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Już jutro na dębickim Rynku Jarmarki i Giełda Staroci

Wakacyjna odsłona Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz Dembickiej Giełdy Staroci odbędzie się w sobotę (12 sierpnia) na Rynku. Mieszkańcy ponownie będą mogli zaopatrzyć się w tradycyjne jadło i wyroby twórców ludowych.

Kilkudziesięciu wystawców zapowiedziało swój udział w najbliższych Jarmarkach. Na dębiczan będą czekać na płycie Rynku już od godz. 8:00. Nie zabraknie stoisk ze swojskim pieczywem, produktami z mleka owczego i koziego, a także miodów i ziół. Koneserzy antyków będą mieli okazję nabyć wyjątkowe przedmioty z dawnych lat: monety, książki, zegary, kartki pocztowe, porcelanę i ręcznie wykonaną biżuterię z naturalnych kamieni oraz drewniane zabawki.

Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicka Giełda Staroci” odbywają się raz w miesiącu do października, w każdą drugą sobotę na dębickim Rynku w godzinach od 8:00 do 13:00.

Rezerwacji miejsc należy dokonać telefonicznie lub mailowo u organizatora: tel. (14) 6838-212, (14) 6838-211; e-mail: jarmarki@umdebica.pl

źródło: UM Dębica

Dembicka giełda staroci 2023

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.