Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zakaz opuszczania kraju i policyjny dozór za posiadanie narkotyków dla 24-latka z Dębicy

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o posiadanie narkotyków i przygotowanie ich do sprzedaży. Podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania, policjanci zabezpieczyli marihuanę oraz mefedron. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

W ubiegły wtorek, policjanci Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie interweniowali w Dębicy wobec dwóch mężczyzn, którzy mogli spożywać alkohol w miejscu niedozwolonym. Podczas interwencji, dwaj 24-letni mieszkańcy Dębicy byli bardzo zdenerwowani. Funcjonariusze przy jednym z nich ujawnili susz roślinny, mężczyzna przyznał że to marihuana. W miejscu jego zamieszkania, jak i w piwnicy, policjanci znaleźli kolejne woreczki z zawartością substancji zabronionych oraz urządzenia do pomiaru gramatury narkotyków. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone narkotyki to 114 gramów marihuany oraz 118 gramów mefedronu. 

24-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie 24-latkowi zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany oraz mefedronu, jak rownież przygotowania tych środków do sprzedaży. 

Materiały zostały przekazana do dębickiej prokuratury. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.