Kraj. Trzy kobiety zginęły na miejscu!

Do tragicznego wypadku doszło dziś po godzinie 14.00 w miejscowości Chodel. (pow. opolski, woj. lubelskie). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący Oplem Astra 77 – latek wyjechał z drogi podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo nad kierującym BMW. W wyniku wypadku 3 pasażerki z Opla, siedzące na tylnej kanapie poniosły śmierć na miejscu. Kierujący Oplem trafił do szpitala. 23-latek kierujący BMW był trzeźwy.

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Opola Lubelskiego pod nadzorem prokuratora. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący Oplem Astra 77 – latek wyjechał z drogi podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo nad kierującym BMW.

W wyniku wypadku 3 pasażerki z Opla, siedzące na tylnej kanapie poniosły śmierć na miejscu. Kierujący Oplem z obrażeniami trafił do szpitala. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. W Oplu była jeszcze jedna pasażerka siedząca z przodu, na szczęście nie odniosła obrażeń ciała.
Do szpitala na badania trafił też kierujący BMW 23 – latek. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Droga jest zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy przez miejscowość Chodel.

nadkomisarz Andrzej Fijołek
Rzecznik Prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Lublinie

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.