Pikniki z Czyściochami w Kolbuszowej Górnej. Wstęp jest wolny!

Wakacje dobiegają końca, jednak to jeszcze nie koniec atrakcji! Bohaterowie Czyściochowa zapraszają dzieci i ich rodziców na bezpłatne pikniki, które organizuje Rossmann w miastach i miasteczkach w całej Polsce. Na najmłodszych gości czeka mnóstwo atrakcji: strefy tematyczne, konkursy z nagrodami, gry, zabawy, animacje na scenie, a przede wszystkim możliwość spotkania Czyściochów na żywo. Piknik w Kolbuszowej Górnej odbędzie się 23 sierpnia. Zapraszamy!

Województwo podkarpackie to kolejny region, w którym zawitają pikniki organizowane przez Rossmanna. W ostatnim czasie z ulubionymi bohaterami z Czyściochowa bawiły się dzieci w województwie warmińsko-mazurskim, dolnośląskim, pomorskim oraz lubelskim. Pikniki są kolejnymi działaniami Rossmanna w ramach Czyściochowa – inicjatywy, której celem jest kształtowanie nawyków higienicznych wśród najmłodszych poprzez zabawę.

– Na Pikniki z Czyściochami zapraszamy dzieci z rodzicami: zarówno mieszkające tu na stałe, ale również te przebywające na wakacjach. Najmłodszym gwarantujemy niezapomnianą zabawę, mnóstwo uśmiechu i masę atrakcji! – mówi Anna Tomczak, Kierownik Eventów Marketingowych w Rossmannie.

Podczas Pikników z Czyściochami zabawa koncentruje się nie tylko pod sceną, gdzie odbywają się animacje, zabawy oraz liczne gry i konkursy z nagrodami. Pikniki z Czyściochami to także strefy tematyczne: strefa wodnych tatuaży, dziecięcy salon fryzjerski z kolorowymi warkoczykami, zabawy z bańkami mydlanymi czy malowanie twarzy. W jednym z namiotów dzieci będą mogły zamienić się w projektantów i własnoręcznie wykonać kapelusz przeciwsłoneczny, który zabezpieczy ich głowy przed skutkami upałów. Nie zabraknie także uwielbianych przez najmłodszych dmuchańców, a ulubieni bohaterowie Czyściochowa: Świnka Zakatarzynka, Kot Pupik i Kotka Pupilka, Pies Łapson, Królik Higienek, Jelonek Gładzio oraz Lisica Rudka będą towarzyszyć dzieciom przez cały piknik.

Piknik w Kolbuszowej Górnej odbędzie się w środę 23 sierpnia w godzinach 10:00-14:00 w Przedszkolu Publicznym w Kolbuszowej Górnej. Dokładny adres: Kolbuszowa Górna 367.

Udział jest bezpłatny.

Szczegóły dotyczące poszczególnych spotkań można śledzić w wydarzeniach na Facebooku:

https://fb.me/e/1nJ205nim

źródło: rossmann

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.