Previous
Next

Wylewają dywanik asfaltowy na Mościckiego

Dobiegają końca prace realizowane na ul. Mościckiego. Drogowcy wylewają asfalt. Do wykonania jest jeszcze ścieżka rowerowa i prace wykończeniowe.

Na zakończenie tych prac mieszkańcy ul. Mościckiego czekają z niecierpliwością. Wykonawca robót Eurovia Polska S.A. kładzie ostatnią warstwę masy bitumicznej. Do realizacji jest jeszcze ścieżka rowerowa i roboty wykończeniowe.

Zadanie obejmowało przebudowę drogi gminnej ul. Mościckiego oraz ul. Metalowców o długości ok. 1,4 km wraz z budową kanalizacji deszczowej, dwóch przepustów, chodników, ścieżki rowerowej, zjazdów, kanału technologicznego, a także oświetleniem oraz przebudową kolidującej infrastruktury. Prace mają się zakończyć w listopadzie.

Inwestycja kosztuje blisko 9,5 mln złotych. Połowa tej kwoty pochodzi z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.