Pożar kurnika

Dzisiaj, 20 sierpnia około południa doszło do pożaru kurnika w miejscowości Januszkowice. Pożar objął wentylacje mechaniczną, strop, izolacje stropu, komin wentylacyjny i część konstrukcji dachu.

W akcji gaśniczej wzięły udział jednostki: OSP KSRG Brzostek, OSP Januszkowice, OSPP KSRG Nawsie Brzosteckie, OSP KSRG Nawsie Brzosteckie, PSP JRG nr 2 Dębica, Policja

Foto: OSP Brzostek

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.