Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie już na początku września

W dniach 02-10 września 2023 odbędzie się uroczysty Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie.

„Niech to będzie czas pielgrzymki duszy, wyciszenia i refleksji w otoczeniu pięknej przyrody i duchowej atmosfery Sanktuarium. Z przyjemnością otworzymy nasze drzwi, abyście mogli podzielić się z nami tą wyjątkową chwilą bliskości z Matką Boską.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną wzmocnić swoją wiarę, znaleźć chwilę spokoju oraz doświadczyć piękna wspólnoty wiary. Niech ten Wielki Odpust napełni Wasze serca radością i nadzieją” – napisał na stronie internetowej sanktuarium ks. Józef Książek, kustosz Sanktuarium.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.