Pożar w fabryce opon – co wiemy?

Pożar w dębickiej fabryce opon został już opanowany i dziś udało nam się zebrać kilka informacji na temat tego wydarzenia. Najważniejszą z nich jest ta, że nikt nie ucierpiał. Straty materialne są ogromne.

„Informację o pożarze strażacy otrzymali przed godziną 22. Jeszcze przed przybyciem strażaków z hali ewakuowało się ponad 200 pracowników. W kulminacyjnym momencie w akcję gaśniczą zaangażowanych było 35 zastępów, blisko 140 strażaków z powiatów: dębickiego, rzeszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego, leżajskiego, mieleckiego, łańcuckiego i jasielskiego.” – informuje KW PSP Rzeszów.

Częściowemy spaleniu uległa jedna z hal produkcyjnych.
-Paliły się komponenty do produkcji opon i maszyny służące do ich transportu – informuje rzecznik prasowy dębickich strażaków bryg. Jacek Pawłowski. W pożarze nikt nie ucierpiał – ani żaden pracownik, ani nikt ze strażaków gaszących ogień.

Dzięki profesjonalnej akcji przeprowadzonej przez strażaków ogień nie rozprzestrzenił się na pozostałe obiekty firmy.

Nie są znane przyczyny pożaru. Trwają prace nad ustaleniem jego przyczyn. Obecnie trwają prace nad wypompowywaniem wody użytej do gaszenia ognia, który zalega w kanałach poniżej poziomu gruntu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.