Informacja o stanie czystości powietrza nad Dębicą po pożarze w fabryce opon

Wczoraj w nocy w wielu dzielnicach Dębicy czuć było gryzący zapach palących się chemikaliów. Tak było na „Zatorzu” ,czy ul. 1 Maja. Dziś powietrze nad Dębicą jest czyste i nie stwarza zagrożenia dla zrdowia i życia mieszkańców.

Stan czystości powietrza w Dębicy w dniu 21 sierpnia o godzinie 10.00

„Na miejscu stan powietrza monitorowało mobilne laboratorium z KP PSP w Leżajsku i w żadnym momencie nie doszło do przekroczenia norm. W tej chwili jakość powietrza na wszystkich miernikach w mieście jest w dobra i bardzo dobra” – infromuje Urząd Miejski w Dębicy na swojej stronie internetowej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.