Pożar w fabryce w Dębicy – oświadczenie Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

„20 sierpnia, 2023 w fabryce w Dębicy wybuchł pożar na wydziale wulkanizacji, w Zakładzie Produkcji Opon Osobowych. Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom ogień został skutecznie ugaszony we wczesnych godzinach 21 sierpnia.

Nikt nie ucierpiał, wszyscy pracownicy z zagrożonych obszarów zostali ewakuowani. Nie znamy przyczyny pożaru ani rozmiaru strat, nie wiemy kiedy ten wydział będzie mógł podjąć pracę. Aktualnie odpowiednie służby wyjaśniają przyczyny zdarzenia, a my w pełni z nimi współpracujemy. Jednocześnie trwa szacowanie strat i ocena ich wpływu na dalszą działalność produkcyjną. ” – pisze na swojej stronie internetowej Firma Oponiarska Dębica S.A.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.