Pracowity weekend strażaków

Fot. OSP Brzostek

Cztery razy interweniowali wczoraj i dzisiaj strażacy na terenie powiatu dębickiego. Dzisiaj po 1.00 w nocy strażacy udali się na stację paliw ,, Malibu ” w Brzeźnicy, gdzie zgłoszono uszkodzenie dystrybutora do tankowania gazem LPG. Z dystrybutora został wyrwany wąż służący do tankowania pojazdów. W działaniach udział brały: 2 zastępy JRG 1 Dębica, 1 zastęp JRG 2 Dębica oraz 1 zastęp OSP KSRG Pustynia.

Fot. OSP Pustynia

Wczoraj w Bukowej oraz Woli Brzosteckiej strażacy usuwali plamy oleju na jezdni po kolizji samochodu osobowego. W akcji brali udział strażacy z OSP Brzostek.

W Dębicy strażacy usuwali gniazda owadów.

Fot. OSP Brzostek

Fot. OSP Brzostek

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.