Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Szczęsny w Dębicy prowadził trening młodych piłkarzy – ZDJĘCIA, FILM

Do Dębicy przyjechał dziś słynny piłkarz Maciej Szczęsny, ojciec bramkarza Wojciecha Szczęsnego. Zaprosił go do naszego miasta znany restaurator i miłośnik piłki nożnej Bogdan Filipek. Na stadionie przy ul. Metalowców poprowadził terning dla najmłodzych miłośników piłki nożnej z Dębicy.

Namłodszym uczestnikiem treningu był zaledwie siedmioletni Dawid Jurek, którego obserwowała jego mama Angelika.
-Kacper jest zapalonym piłkarzem, nawet plecak do szkoły ma elementy związane z piłką. Każdą wolną chwilę spędza na boisku – mówiła o synu Angelika Jurek, mama chłopca.

Razem z nim ćwiczył jego brat Dawid, który również uwielbia grać w piłkę nożną.
-Wierzę w to, że chłopaki za jakiś czas będą grać w reprezentacji Polski – marzy dziadek chłopców Bogdan Mazur, który również przybył na stadion obserwować trening wnuków z słynnym piłkarzem.
W treningu z Maciejem Szczęsnym brali też udział ich koledzy – Dominik, Igor i Aron.

Maciej Wawrzyniec Szczęsny (ur. 28 czerwca 1965 w Warszawie) – jest polskim piłkarzem występujący na pozycji bramkarza, reprezentantował Polskę w latach 1991–1996. Jako jedyny zawodnik w historii, zdobył mistrzostwo Polski z czterema różnymi klubami: Legią Warszawa, Widzewem Łódź, Polonią Warszawa i Wisłą Kraków. Po zakończeniu kariery sportowej zajmuje się fotografią, jest trenerem, komentatorem telewizyjnym i ekspertem piłkarskim. Jest ojcem słynnego bramkarza Wojciecha Szczęsnego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.