Wystawa zabytkowych pojazdów na dębickim Rynku – FOTOREPORTAŻ

Blisko setka zabytkowych samochodów, motocykli i rowerów zaparkowała dzisiaj, w niedzielę 20 sierpnia na dębickim Rynku w ramach wystawy Wehikuł Czasu – Retrospekcja. Impreza wystartowała o godz. 12:00 a zakończyła się po godz. 17:00 widowiskowym przejazdem wszystkich pojazdów ulicami miasta.

Organizatorami imprezy był Automobilklub Stomil wraz z Klubem Motocyklowym Gryfici i Miastem Dębica. Ciekawostką dla wszystkich przybyłych na wystawę była ekspozycja zabytkowego silnika stacjonarnego, odpalanego co dwie godziny podczas wydarzenia. Finałem wystawy była parada pojazdów ulicami Dębicy. Motoryzacyjne perełki wyruszyły z Rynku około godz. 17:00 i przejechały ulicami: Rzeszowską, Bojanowskiego, Poddęby, Robotniczą, Krakowską, Piaski i Ignacego Lisa.

Fot. UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.