Previous
Next

45 lat ZPiT Igloopolanie


6 i 7 października w ramach obchodów 45- lecia swojej działalności na scenie Domu Kultury „Mors” wystąpi z jubileuszowym koncertem Zespoł Pieśni i Tańca „Igloopolanie”.


Kierownik artystyczny, choreograf:
Romuald Kalinowski
Kierownik muzyczny, kierownik kapeli, akompaniament:
Stanisław Wiktor
Choreografia grup dziecięcych i młodzieżowej:
Kinga Jurek, Kacper Jurek
Chórmistrz:
Magdalena Białorucka-Ogorzelec
Przygotowanie kostiumów:
Krystyna Wiktor
Akompaniament grup dziecięcych:
Kamil Piękoś
6 października 2023 |18:00
7 października 2023 | 17:00
Dom Kultury Mors
Bezpłatne wejściówki do odebrania w DK Mors
Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy | ul. Sportowa 28 | 39-200 Dębica |

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.