Spalona Dębica w dniu targowym. Jaka część Rynku widoczna jest na fotografii ?

Fotografia, a właściwie pocztówka zatytułowana ” Spalona Dębica w dniu targowym” wydana nakładem drukarni Hausnera z napisami w języku polskim i niemieckim pojawiła się w obrocie w 1915 roku.
Zdjęcie pochodzi ze zbiorów Podkarpackiej Biblioteki Cyfrowej.
Jaka część Rynku jest widoczna na tej fotografii ?

A poniżej wschodnia część Rynku. Zdjęcie datowane w opisie Podkarpackiej Biblioteki Cyfrowej na prawdopodobnie 1909 rok. Ale czy faktycznie nie zostało wykonane później?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.