Previous
Next

Świetny występ lekkoatletów z Pilzna

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilźnie zdominowali zawody powiatowe w lekkoatletyce. Zdobyli łącznie 8 medali, a 6 osób zakwalifikowało się do zawodów wojewódzkich.

Igrzyska Młodzieży:
I miejsce w biegu na 100m zajął Aleksander Dobosz
II miejsce w Biegu na 100m zajęła Nikola Anioł
II miejsce w skoku w dal zajął Hubert Skoropada
II miejsce w biegu na 1000m zajął Oskar Kasprzyk
III miejsce w biegu na 300m zajął Oliver Galus

Igrzyska Dzieci:
II miejsce w biegu na 60m zajął Bartosz Czyż
II miejsce w rzucie piłeczką palantowa zajął Jakub Owsiak
II miejsce w biegu na 1000m zajął Bartosz Kasprzyk

28 września w Stalowej Woli w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wystąpią: Nikola Anioł, Aleksander Dobosz oraz Hubert Skoropada.
Natomiast 27 września w Stalowej Woli w Igrzyskach Dzieci SP Pilzno reprezentować będą: Bartosz Czyż, Jakub Owsiak oraz Bartosz Kasprzyk.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.