Previous
Next
Previous
Next

Budują ośrodek zdrowia w Pustyni

Rusza budowa Ośrodka Zdrowia w Pustyni. 18 października miało miejsce poświęcenie placu budowy i symboliczne wbicie łopaty.

Rusza pierwszy etapu budowy Ośrodka Zdrowia w Pustyni. W ramach podpisanej umowy wykonawca, którym jest firma Tar-Bud wykona fundamenty budynku. Docelowo powstanie parterowy budynek z poddaszem nieużytkowym o powierzchni użytkowej 230 m. W budynku zaprojektowano podział na dwie części połączone korytarzem z dwoma osobnymi wejściami.

W pierwszej części będą znajdować się dwa gabinety lekarskie z bezpośrednim dostępem do gabinetu zabiegowego, rejestracje, pomieszczenia socjalne i sanitarne dla pracowników i pacjentów, niezbędne pomieszczenia do funkcjonowania przychodni. W drugiej części znajdzie się gabinet dentystyczny z pomieszczeniem sterylizatorni, gabinet pielęgniarki szkolnej oraz pomieszczenie sanitarne dla pacjentów i pracowników.  Wartość inwestycji to ok. 3 mln zł.

z/UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.