Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zagadka. Co to za miejsce ?

Stoi w takim stanie już ładnych kilka, jeśli nie kilkanaście lat. Niszczeje z roku na rok i na razie nic nie wskazuje na to żeby miało się to zmienić. Ta przepiękna balustrada na balkonie (niestety obecnie zasłonięta drzewami) świadczy o niegdysiejszej świetności tego budynku. Ale niestety to już przeszłość. Kto wie gdzie znajduje się ten budynek ? A może ktoś zna jego historię ? Zapraszamy do dyskusji na naszym profilu na FB.

Fot. ziemiadebicka.pl 2023

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.