Previous
Next
Previous
Next

Dyrektorzy placówek oświatowych spotkali się w starostwie

Zadania dyrektora szkoły, przedszkola i placówki oświatowej w kontekście zmian współczesnej edukacji były tematem przewodnim konferencji, która odbyła się dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Dębicy. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego.

W czasie konferencji prelegenci dzielili się ze słuchaczami wiedzą dotyczącą  m.in. diagnozy potrzeb rozwojowych dzieci i młodzieży oraz zmian w prawie oświatowym. 

Spotkanie zostało zorganizowane przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli przy Podkarpackim Zespole Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie. Konferencję otworzył starosta Piotr Chęciek.

źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.