Previous
Next

Dziś do 15.00 w Nadleśnictwie Dębica można odebrać bezpłatne sadzonki sosny

Dziś, jeszcze do godz. 15.00 w siedzibie Nadleśnictwa Dębica ul. Rzeszowskiej 142 można odebrać bezpłatne sadzonki sosny. Akcja organizowana jest w ramach V edycji akcji #SadziM prowadzonej przez Nadleśnictwo Dębica i Lasy Państwowe w ramach świętowania stulecia istnienia Lasów Państwowych które przypada w przyszłym roku. Sadzonki przekazywane są mieszkańcom nieodpłatnie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.