Previous
Next
Previous
Next

Autostrada A4. Auto zderzyło się z łosiem. Trzy osoby ranne

Do groźnego wypadku doszło dziś około godziny 18.00 na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Tarnów Zachód a Brzesko. Nagle na drodze pojawił się łoś w którego z dużą siłą uderzył osobowy Renault. Ranne zostały trzy osoby.

Nie wiadomo w jaki sposób zwierzę pokonało ogrodzenie, które biegnie wzdłuż autostrady. Gdy łoś pojawił się nagle na drodze kierująca osobowym Renaultem nie miała szans na reakcję. Nastąpiło zderzenie w wyniku którego ranne zostały trzy osoby- dwie kobiety i dziecko. W leżącego na drodze martwego łosia uderzył jeszcze inny samochód osobowy który uległ uszkodzeniu.

Przybyłe na miejsce służby wezwały śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Autostrada w kierunku Krakowa była całkowicie zablokowana. Przez chwilę na czas lądowania helikoptera z ruchu wyłączony był również pas w kierunku Rzeszowa. Ranne dziecko zostało przewiezione do Szpitala w Krakowie. Policja ustala w jaki sposób łoś dostał się na autostradę.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.