Previous
Next
Previous
Next

Przedwojennych reklam czar ! Tak w prasie reklamowali się dębiccy przedsiębiorcy

W naszym archiwum redakcyjnym znaleźliśmy kilkanaście przedwojennych reklam które publikowane były w papierowym wydaniu Ziemi Dębickiej na początku lat 2000.

Są tam reklamy gabinetów kosmetycznych, gabinetów dentystycznych, składów aptecznych, hoteli, firm odlewniczych i sklepów z różnym asortymentem. Reklamowali się właściciele dóbr ziemskich Raczyńscy zarządzający lasami, jak również producent taczek i właściciel młyna.

„Zawiadamiam Sz. Panie i Panów, że otworzyłem Zakład fryzjerski damsko-męski w Rynku, dom p. Tauba. Wykonuję wszelkie zabiegi w zakresie fryzjerstwa wchodzące po cenach zniżonych. Szczególnie polecam farbowanie włosów i ondulację. Edward Przybyłko, Dębica”

Zapraszamy do obejrzenia w kilku odsłonach przedwojennych reklam dębickich przedsiębiorców i do dyskusji na naszym profilu na FB.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.