Previous
Next
Previous
Next

Daniel Mosior złotym medalistą Mistrzostw Europy Młodzików w Sumo

Daniel Mosior, uczeń klasy 1ST Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy został złotym medalistą Mistrzostw Europy Młodzików w Sumo (U-15) w kategorii do 75kg, które odbyły się Renens w Szwajcarii. Trenerem Daniela jest Andrzej Jedynak.

„Do kolekcji dorzucił brąz w turnieju drużynowym. Wyjazd i start w turnieju Daniela stał pod znakiem zapytania. Dzień przed wyjazdem na mistrzostwa skręcił staw skokowy” – informuje na swoim FB Andrzej Jedynak.

Fot. FB Andrzej Jedynak

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.