Previous
Next
Previous
Next

Wójt Rokosz ruszył w tany! Aż miło spojrzeć!

Kilka dni temu Koło Gospodyń Wiejskich „Oaza” w Pustyni zorganizowało warsztaty muzyczne pod nazwą „Roztańczona Pustynia”. Na profilu FB Koła pojawiło się nagranie z tego wydarzenia. Przy skocznych dźwiękach „Belgijki” wśród tańczących daje się zauważyć nie kto inny jak wójt gminy Dębica Stanisław Rokosz. Trudno ukryć, że wójt ma już swój wiek, ale to co on wyprawia na parkiecie budzi niekłamane uznanie! Zobaczcie sami! Aż miło spojrzeć! Film z wydarzenia można obejrzeć pod tym linkiem.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.