Previous
Next
Previous
Next

Gabriela Cebula i Jakub Czapla nagrodzeni

Członkowie zespołu „Iskierczanie” – Gabriela Cebula i Jakub Czapla, zdobyli III nagrodę w prestiżowym konkursie „Młodzież przyszłością sztuki” podczas tegorocznego XIX Lubelskiego Festiwalu Nauki. 

Gabriela Cebula (uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy) i Jakub Czapla uczestniczyli w artystycznym projekcie obejmującym nagranie utworu, który doskonale nawiązywał do hasła Festiwalu – „Nauka dla przyszłości”. Ich praca była nie tylko pełna kreatywności, ale również pełna zaangażowania i refleksji nad rolą nauki w kształtowaniu przyszłości naszego społeczeństwa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.