Previous
Next
Previous
Next

Wrak Race i zbiórka na pomoc dla Mai i Nadii

Już w najbliższą sobotę, 11 listopada w Pustkowie odbędzie się kolejna edycja wyścigu wraków. Podczas wydarzenia przeprowadzona zostanie akcja charytatywna na rzecz Nadii i Mai.

Impreza rozpocznie się o godz. 9:00. Uczestnicy nie tylko będą mogli zobaczyć wyścigi wraków, ale też skorzystać z przejażdżki Wrak Taxi, która z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Zachęcamy również do włączenia się do zbiórki oraz udziału w licytacjach przeprowadzonych na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Nadii Kopery i Mai Dziedzic.

Zakończenie wydarzenia zaplanowano na godz. 16:00.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.