Previous
Next

„Gotowe na wszystko” rozpoczynają działalność

Na początku listopada zawiązało się nowe koło KGW pod nazwą „Gotowe na wszystko” w Dobrkowie. Pierwsze spotkanie integracyjne z udziałem Kapeli Ludowej Pilźnianie odbyło się w ten weekend w Strzegocicach, a pierwszą zainicjowaną przez Panie akcją ma być Rodzinna Zabawa Andrzejkowa, która została zaplanowana na 24 listopada w Szkole Podstawowej w Dobrkowie.

„Jeśli Koło Gospodyń Wiejskich kojarzy Ci się z gronem starszych sympatycznych Pań, ubranych w stroje ludowe, śpiewających ludowe pieśni i częstujących własnymi wypiekami my możemy Cię bardzo zaskoczyć.

Jesteśmy pełne pasji i pozytywnej energii. Zachowujemy lokalne tradycje, oddajemy im szacunek ale jesteśmy otwarte na świat, wszystko co nowe. Jesteśmy GOTOWE NA WSZYSTKO (no prawie wszystko) łamiemy stereotypy choć lokalna tradycja nie jest nam obca. To połączenie idealne, oddające intencje naszego koła w dążeniu do rozwoju naszej miejscowości.

Mamy nadzieje, że uda nam się zrobić w Dobrkowie naprawdę dużo. Marzy nam się cała masa inicjatyw kulturalnych i edukacyjnych, chcemy zadbać o starsze i młodsze pokolenie mieszkańców a tym samym zintegrować całą lokalna społeczność” – napisały członkinie koła KGW „Gotowe na wszystko” na FB.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.