Previous
Next

Uwaga! Nad Dębicą pada śnieg! W Głobikowej biało! Sypie też w Jodłowej, Pilźnie i Brzostku!

W Dębicy i okolicach dziś po południu zaczął padać śnieg. W Głobikowej jest już zupełnie biało. Śnieg sypie w Pilźnie, Jodłowej i Brzostku. Póki co nie ma większych utrudnień na drogach, ale wygląda na to, że zima właśnie dotarła do nas. Jest zimno, mokro i pochmurnie. A jak jest u Was? Zapraszamy na nasz profil FB. Pokażcie Wasze zdjęcia jak wygląda w Waszych okolicach pierwszy atak zimy tego roku 🙂

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.