Previous
Next

Lampy rano będą włączane później ze względu na problemy kadrowe

17 listopada Gmina Dębica poinformowała na swojej stronie internetowej, że w związku z problemami kadrowymi w firmie Tauron nastąpi opóźnienie we włączaniu lamp oświetlenia drogowego w godzinach porannych.

„Ze względu na problemy kadrowe w firmie Tauron nastąpi opóźnienie w załączaniu lamp oświetlenia drogowego na terenie Gminy Dębica w godzinach porannych. Regulacja oświetlenia będzie wykonywana sukcesywnie w miarę możliwości operatora. W pierwszej kolejności włączane będą lampy w centrach wsi, przy ważniejszych drogach” – informuje na swojej stronie internetowej Gmina Dębica.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.