Previous
Next

Rynek w Brzostku – tak jest , tak ma być. Jak sądzicie – dobra zmiana ?

Takie wizualne zestawienie widoków obecnego Rynku w Brzostku i planowanej przebudowy tego miejsca zamieścił w komentarzu na FB pod naszym poprzednim artykułem (możesz o tym przeczytać TUTAJ ) o tej inwestycji nasz Czytelnik Piotr Wal.
Co sądzicie projekcie przebudowy brzosteckiego Rynku ? Zmienilibyście coś w nim ?

Dla przypomnienia prezentujemy także zdjęcia lotnicze sprzed ponad 20 lat wykonane w 2000 i 2001 roku tuż przed rozpoczęciem przebudowy dębickiego Rynku i już po jej wykonaniu.

Rynek w Dębicy tuż przed przebudową – 2000 rok. Nie było na nim już „Karolka”, ale było bardzo dużo zieleni, która w przeważającej ilości zniknęła wraz z przebudową Rynku. Na zdjęciu widoczna jest też rozpoczęta budowa nowych kamienic w Rynku.
A tak wyglądał dębicki Rynek niespełna rok później w 2001 roku.

Poniżej kilka zdjęć w zimowej aurze jeszcze starego Rynku w Brzostku (2019)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.