Previous
Next

Lodówka Beko – którą wybrać? Zestawienie polecanych modeli

Szukasz sprawdzonej lodówki, a nie chcesz przy tym przepłacać? Przyjrzyj się bliżej ofercie marki Beko! To świetnie oceniane sprzęty, które są chwalone za doskonały stosunek jakości do ceny. Zobacz, czym kierować się przy wyborze, by być zadowolonym jeszcze wiele miesięcy po zakupie!

Jaką lodówkę wybrać – najważniejsze decyzje

Gdy wiesz już, jakiej marki lodówki szukasz, pora podjąć szereg istotnych decyzji. Do najważniejszych należy określenie, czy szukasz modelu do zabudowy, czy wolnostojącego. Oba rozwiązania mają swoje zalety! Sprzęt do zabudowy sprawi, że twoja kuchnia będzie zachwycać pod względem wizualnym. Lodówka to w końcu duży gabaryt, który może przytłaczać wnętrze – zwłaszcza to niewielkie. Dlatego jeśli zależy ci na aranżacji, która zachwyci domowników i gości, model do zabudowy wydaje się naturalnym wyborem. To również wiele zalet praktycznych – łatwiejsze utrzymanie czystości (odpada ścieranie odcisków palców z drzwiczek!), a także – bezproblemowa wymiana jednego sprzętu na drugi.

Jakie są z kolei przewagi sprzętu wolnostojącego? Więcej możliwości konfiguracji ustawienia sprzętów – zwłaszcza w przestrzeni, w której znaczenie ma każdy centymetr. Łatwiej taką lodówkę zainstalować i dostać się do niej w przypadku niezbędnej naprawy. Nowoczesne sprzęty dobrze prezentują się pod względem wzornictwa. Beko, jak inni czołowi producenci, proponuje atrakcyjne wizualnie modele, dobrze uzupełniające nowoczesną kuchnię. Dlatego nie obawiaj się sięgnąć po sprzęt tego typu – zwłaszcza, że urządzenie kuchni w zabudowie to zwykle bardzo duże koszty!

To jednak nie koniec kwestii, nad jakimi powinieneś się pochylić, wybierając lodówkę. Określ, czy szukasz klasycznej chłodziarko-zamrażarki, czy może lodówki side by side. Pierwszy sprzęt jest bardziej uniwersalny – sprawdzi się praktycznie w każdej kuchni. Bardziej pojemne urządzenie to z kolei doskonała opcja do większego pomieszczenia, a także domu zamieszkiwanego przez liczniejszą rodzinę lub współlokatorów. Uważaj jednak, by nie kupować sprzętu na zapas – może to generować wysokie rachunku za prąd!

Na jakie parametry zwrócić uwagę, porównując modele, które wpadły ci w oko? Przeanalizuj przede wszystkim:

 • pojemność;
 • rzeczywiste wymiary urządzenia;
 • klasę energetyczną;
 • generowany hałas;
 • udogodnienia związane z przechowywaniem określonego rodzaju produktów;
 • łatwe sterowanie;
 • dodatkowe funkcje;
 • zastosowane technologie, w tym No Frost;
 • atrakcyjny design.

Polecane modele Beko – jaką lodówkę kupić?

Marka Beko ceniona jest za innowacyjne sprzęty w dobrej cenie. Zobacz najchętniej wybierane modele tego producenta!

 • BEKO B5RCNA406LXBW– sprzęt za ok. 2800 zł w ciekawym kolorze platinum. Pojemność chłodziarki to 249 l, zamrażarki – 106 l. Klasa energetyczna omawianego sprzętu to C. Sprzęt jest kompatybilny z aplikacją HomeWhiz – możesz sterować lodówką za pomocą specjalnej aplikacji! Docenisz technologię No Frost – ale to dopiero początek! Spodoba ci się technologia HarvestFresh, która przedłuża świeżość warzyw i owoców – wynika to z naśladowania 24-godzinnego cyklu słońca! Z kolei FreshGuard niweluje aż 90% nieprzyjemnych zapachó Technologia MultiZone pozwoli ci dostosować pracę lodówki do twoich aktualnych potrzeb.
 • BEKO B5RCNA405LXBR – sprzęt w podobnej cenie, tym razem w ciemnym kolorze inox. Chłodziarka ma pojemność 249 l, zamrażarka – 106 l. Możesz liczyć na omówione wyżej innowacje! Docenisz też składaną półkę na butelki BottleFlex – skorzystasz z niej wtedy, gdy będzie ci potrzebna!
 • BEKO B3RCNA404HXB – model za ok. 2300 zł o takiej samej pojemności, jak wcześniej omó Oprócz technologii HarvestFresh spodoba ci się szybkie mrożenie. Znajdziesz tu technologię NoFrost, tryb wakacyjny i wygodny, elektroniczny wyświetlacz. Klasa energetyczna tego modelu to E.

Znasz już polecane sprzęty omawianego producenta. Chcesz odkryć więcej? Poznaj wszystkie dostępne lodówki Beko w sklepie MediaMarkt, porównaj recenzje i wybierz najlepszą opcję dla siebie!

Artykuł zewnętrzny

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.