Previous
Next

Złote Gody świętowało 29 par – ZDJĘCIA

Aż 29 par świętowało Złote Gody, czyli jubileusz 50-lecia par małżeńskich. To wspaniały przykład dla młodych pokoleń. Uroczystość rozpoczęła się od uroczystej mszy św. w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pilźnie. Następnie w asyście Kapeli Ludowej Pilźnianie przemaszerowano do odnowionego Domu Kultury w Pilźnie.

W Domu Kultury w Pilźnie dostojni Jubilaci otrzymali życzenia i upominki od władz samorządowych miasta i gminy Pilzno. Burmistrz Pilzna wręczyła też Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie od Prezydenta RP. Wydarzenie uświetnił występ artystyczny przedszkolaków. Jubilaci z radością świętowali i wspominali, jak to było pół wieku temu.

Jubilaci:

 1. Babicz Maria i Stanisław
 2. Bryg Teresa i Józef
 3. Chodór Elżbieta i Kazimierz
 4. Górka Maria i Franciszek
 5. Jurek Zofia i Jan
 6. Kawalec Stanisława i Władysław
 7. Kłusek Adela i Stanisław
 8. Kocaba Janina i Stefan
 9. Kopek Teresa i Adam
 10. Krajewska Maria i Franciszek
 11. Lesiak Maria i Bronisław
 12. Lisak Wiesława i Józef
 13. Luchter-Krupińska Lidia i Krupiński Andrzej
 14. Maduzia Anna i Edward
 15. Mądro Genowefa i Zdzisław
 16. Mroczek Maria i Stanisław
 17. Nicoś Helena i Zdzisław
 18. Pękala Zofia i Kazimierz
 19. Placek Lucyna i Jan
 20. Ryba Halina i Tadeusz
 21. Smoleń Bronisława i Tadeusz
 22. Stolańska Zofia i Jan
 23. Sujdak Józefa i Stanisław
 24. Szady Janina i Stanisław
 25. Sztyc Anna i Józef
 26. Tomasik Zofia i Mieczysław
 27. Wilk Krystyna i Marian
 28. Ziaja Irena i Zbigniew
 29. Zygmunt Zofia i Zdzisław

źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.