Previous
Next
Previous
Next

Michał Maziarka i Barbara Dziedzic stanęli na ślubnym kobiercu

Na początku września na ślubnym kobiercu stanęli mieszkający w Pilźnie Przewodniczący dębickiej Rady Powiatu Michał Maziarka oraz Barbara Dziedzic. Pani Barbara pochodzi z Brzeźnicy i tam też, w miejscowym kościele, Młoda Para powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Uroczystości weselne miały miejsce w Starym Ogrodzie w Jodłowej, gdzie goście bawili się do białego rana. Młodej Parze składamy życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.