Previous
Next
Previous
Next

Nagoszyn. Kobieta została ranna w wypadku

Do groźnego wypadku doszło dziś rano w Nagoszynie. W tył stojącego na poboczu Peugeota uderzyło auto marki Subaru. W zdarzeniu ranna został 64-letnia kobieta, która została przewieziona do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu wypadku pracowali strażacy z PSP JRG 1 Dębica GBA, OSP KSRG Żyraków GBA i OSP KSRG Nagoszyn GBA.

Fot. OSP Żyraków

Fot. OSP Żyraków

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.