Previous
Next
Previous
Next

Paszczyna. Dramatyczny wypadek na autostradzie A4 – ZDJĘCIA

15 listopada 2023r. ok. godziny 13:27 strażacy z OSP Pustynia zostali zadysponowani do wypadku drogowego na autostradzie A4 – 542 km – pas w kierunku Krakowa. Doszło tam do zderzenia 3 samochodów- dwóch busów oraz i jednego samochocu osobowego. Przez długie godziny pas autostrady w kierunku Krakowa był zablokowany. Wypadek wyglądał bardzo dramatycznie, jednak nie ma doniesień o osobach poszkodowanych. Uszkodzeniu uległy pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 15.40.

Na miejscu zdarzenia działały:
– 1 zastęp JRG 1 Dębica (GBA)
– 1 zastęp JRG 2 Dębica (SRT)
– 1 zastęp JRG Ropczyce (GBA)
– 1 zastęp OSP KSRG Pustynia (GBA Volvo)
– 1 zastęp OSP KSRG Paszczyna (GLBA)
– 1 zastęp OSP KSRG Brzeźnica (GBA)
– 1 zastęp OSP KSRG Lubzina(GBA)
– 1 zastęp OSP Boreczek(GLM),
– policja, służba utrzymania autostrady

źródło: OSP Pustynia

Fot. OSP Pustynia

Fot. OSP Pustynia

Fot. OSP Pustynia

Fot. OSP Pustynia

źródło: Fot. OSP Pustynia

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.