Previous
Next
Previous
Next

Zderzenie dwóch samochodów osobowych i busa na autostradzie A4 w Paszczynie

Dzisiaj, 15 listopada ok. godz. 13.30 na autostradzie A4 w Paszczynie na 542 km doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i busa. Droga przez 2 godziny była zablokowana.

W akcji brały udział:

– 1 zastęp JRG 1 Dębica (GBA),
– 1 zastęp JRG 2 Dębica (SRt),
– 1 zastęp JRG Ropczyce (GBA),
– 1 zastęp OSP KSRG Brzeźnica (GBA),
– 1 zastęp OSP KSRG Pustynia (GBA),
– 1 zastęp OSP KSRG Paszczyna (GLBA),
– 1 zastęp OSP KSRG Lubzina (GBA),
– 1 zastęp OSP KSRG Boreczek (GLBM),
Policja, ZRM, służba utrzymania autostrady, pomoc drogowa.

Fot. OSP KSRG Brzeźnica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.