Previous
Next

Spotkanie radnych wszystkich kadencji – ZDJĘCIA

Kilkudziesięciu radnych ośmiu kadencji Rady Miejskiej w Dębicy spotkali się w sali lustrzanej Domu Kultury Mors. Były wspomnienia, ciekawe opowieści i wspólne śpiewanie.

Spotkanie zainicjowała Komisja Kultury Rady Miejskiej w Dębicy. Zaproszeni zostali radni wszystkich dotychczasowych kadencji. Uroczystość rozpoczął burmistrz Mariusz Szewczyk, który odczytał nazwiska śp. radnych, a następnie wszyscy zebrani uczcili ich pamięć minutą ciszy.

Dla przybyłych zagrała Kapela Ludowa „Iskierczanie”, która zaprosiła gości także do wspólnego śpiewania. Nie brakowało także ciekawych wspomnień, opowieści i historii o największych wyzwaniach oraz sukcesach poszczególnych kadencji, a na zakończenie spotkania wspólnych, pamiątkowych zdjęć.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.