Previous
Next
Previous
Next

Nowy radny złożył ślubowanie

Piotr Drobot z Komitetu Wyborczego Wyborców Mariusza Szewczyka złożył uroczyste ślubowanie na radnego miejskiego. Zajął miejsce zmarłego w październiku śp. Kazimierza Saka.

„Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu Polskiego, strzec suwerenności i interesów Państwa Polskiego, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny, wspólnoty samorządowej powiatu i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej” –  10 listopada 2023 r. podczas LXXXIII sesja Rady Miejskiej w Dębicy ślubowanie złożył Piotr Drobot.

– Gratuluję nowemu radnemu, jednocześnie życząc sukcesów w sprawowaniu tej zaszczytnej i odpowiedzialnej funkcji – mówił Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy

Piotr Drobot startował z Komitetu Wyborczego Wyborców Mariusza Szewczyka. W wyborach w 2018 roku uzyskał 314 głosów.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.