Previous
Next

Wpuścili do zbiornika 300 kg ryb

Wczoraj, 18 listopada członkowie Koła PZW Troć Dębica przeprowadzili akcję zarybienia zbiorników TC DĘBICA karpiem i amurem. Finansowanie akcji której koszt wyniósł 5 tysięcy złotych członkowie koła sfinansowali z środków własnych. Do zbiornika wpuszczono 300 kg ryb w przedziale 3-5 kg. Ryby do zarybiania zostały zakupione w Gospodarstwie Stawowym Żdżary.

Koło PZW Troć Dębica to jedno z największych Kół Okręgu Rzeszów liczące 650 członków. Co roku jesienią realizowane są akcje zarybiania zbiorników nie tylko na terenie Dębicy ale także innych miejscowości powiatu dębickiego. Fundusze na zarybianie zbiorników pochodzą ze składek członków Koła.

Zawody o Puchar Prezesa Koła

Bardzo dziękuję Panu Kamilowi z Gospodarstwa Stawowego Żdżary oraz kolegom z Zarządu za kolejny już rok wspólnej akcji zarybiania zbiorników. W poprzednich latach wspólnie działaliśmy przy zarybianiu zbiorników: Strzegocice, Błażkowa, Męciszów” – mówi prezes Koła PZW Troć Dębica Paweł Maduzia.

Zawody o Puchar Prezesa Koła

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.