Previous
Next

Alicja Wojnarowska z I nagrodą

Alicja Wojnarowska otrzymała I nagrodę aktorską podczas 40. Ogólnopolskich Konfrontacji Teatrów Młodzieżowych Centrum 2023, które odbyły się w dniach 17-18 listopada w Łodzi.

Jury w składzie: Konrad Dworakowski (reżyser, aktor, scenograf), Milena Lisiecka (aktorka, lektorka), Jadwiga Sącińska (pedagog, animator kultury, specjalistka w zakresie sztuki żywego słowa) doceniło monodram „cudawianki” przyznając także wyróżnienie instruktorskie Dominice Migoń-Madurze.

Monodram „cudawianki” to czwarty monodram młodej podopiecznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. Powstał on na bazie pieśni ludowych, przygotowaniem wokalnym zajęła się Magdalena Białorucka-Ogorzelec, a piękny kostium stworzyła Beata Śliwa.

źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.