Previous
Next
Previous
Next

Zderzenie z łosiem na autostradzie A4 – informacja Policji, ZDJĘCIA

Groźnie wyglądające, miało miejsce w sobotę 25.11 o godzinie 18, na autostradzie A4 w kierunku Krakowa. Dyżurny CPR-u skierował na miejsce służby ratunkowe. Na jej 477 kilometr udali ratownicy pogotowia ratunkowego, straży pożarnej oraz tarnowscy policjanci. Medycy podjęli decyzję, aby na miejsce skierować LPR, ponieważ obrażenia 12-letniego chłopca były bardzo groźne.

Fot. Tarnowska Policja

Ruch na autostradzie w kierunku Krakowa zastał wstrzymany na kilkadziesiąt minut. A w chwili lądowania helikoptera również wstrzymano ruch w kierunku Rzeszowa. Policjanci pracujący na miejscu ustali, że kierowca osobowej renault, 38-letnia kobieta mieszkanka Brzeska uderzyła znajdującego się na jej pasie ruchu łosia. Ciężkie zwierzę spowodowało duże zniszczenia jej samochodu, a przede wszystkim raniło znajdujące się w środku trzy osoby, w tym 12-letniego chłopca.

Fot. Tarnowska Policja

Dziecko zostało zabrane przez śmigłowiec LPR-u do krakowskiego szpitala. Lekarze określają jego stan jako nie zagrażający życiu, tak jak i kobiet, które trafiły do szpitala w Brzesku. Pełny, swobodny ruch na autostradzie w kierunku Krakowa został przywrócony dopiero po godzinie 20. Należy jeszcze dodać, że w tym samym miejscu miała miejsce kolizja drogowa. Na leżącego łosia najechał kierowca osobówki, który również jechał w kierunku Krakowa.
Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.