Previous
Next
Previous
Next

Znikające dwory ziemi dębickiej : Dwór w Zwierniku – FILM

Nie wiemy jak dwór wygląda dziś, końcem 2023 roku, ale tak wyglądał na wiosnę 2019 roku. Generalnie już wtedy była to jedna wielka sterta gruzu z kilkoma jeszcze stojącymi ścianami i resztkami dachu.

Więcej o historii dworu i zdjęcia stanu obiektu z 2019 roku można obejrzeć pod poniższym linkiem:
Dwór w Zwierniku. Dziś to już resztki ruin i dużo gruzu – Ziemia Dębicka (ziemiadebicka.pl)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.