Previous
Next
Previous
Next

Awaria linii telefonicznej w ratuszu

Dzisiaj, 30 listopada awarii uległo łącze telefoniczne w Urzędzie Miejskim w Dębicy w związku z czym chwilowo niemożliwe są połączenia z numerami Urzędu Miejskiego w Dębicy.

W pilnych sprawach należy się kontaktować drogą elektroniczną na adres: umdebica@um.debica.pl.
Usterka została zgłoszona i trwają prace naprawcze.

Problemy z awariami łączy telefonicznych i sieci internetowych sygnalizują także mieszkańcy niektórych miejscowości powiatu dębickiego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.