Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

45 lat temu powstał KRP Igloopol ! Pamiętacie takie produkty ? ZDJĘCIA

45 lat temu, w 1978 roku na bazie chłodni przemysłowej w Dębicy powstał Kombinat Rolno- Przemysłowy Igloopol. Pod koniec lat 80. XX był największym przedsiębiorstwem działającym w południowo-wschodniej Polsce, gospodarującym na ponad 80 tysiącach hektarów ziemi i zatrudniającym blisko 35 tysięcy pracowników. Dyrektorem kombinatu od początku jego istnienia do likwidacji przedsiębiorstwa w 1991 roku był Edward Brzostowski.

Kombinat był producentem dziesiątek produktów spożywczych które na sklepowych półkach pojawiały się z logiem Igloopolu. W ofercie były m.in. napoje, lody, wina, soki, piwa.
Pamiętacie te produkty ? Które Wam najbardziej smakowały ? Zapraszamy do wspomnień na naszym FB

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.