Previous
Next
Previous
Next

Jadwiga Sak: Oszuści przejęli moje konto na FB. Rozsyłają prośby o numery telefonów i BLIK. PROSZĘ NIE REAGOWAĆ!

Oszuści przejęli moje konto FB na profilu FB – alarmuje Jadwiga Sak. Wysyłają prośby o numer telefonów i prośby o BLIK w moim imieniu. Bardzo proszę wszystkich do których dociarają takie prośby o nie podawanie żadnych danych o które proszą, a zwłaszcza o nieudzielanie kodów BLIK. To jest oszustwo! – mówi Jadwiga Sak.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.