Previous
Next
Previous
Next

Świąteczny Bieg Przebierańców już niebawem

16 grudnia podczas Dębickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego odbędzie się druga edycja Świątecznego Biegu Przebierańców. Na uczestników czekać będą piernikowe medale oraz atrakcyjne nagrody, m.in. świąteczne choinki.  

II Międzyprzedszkolny Świąteczny Bieg Przebierańców wystartuje o godzinie 12.00. Dzieci będą miały do pokonania odcinek wokół dębickiego Rynku. Z kolei Świąteczny Bieg Przebierańców 2023 rozpocznie się o godz. 13.00. Uczestnicy pobiegną w stronę ul. Konarskiego do ronda im. dr n. m. Juliana Maja, następnie ul. Parkową, ul. Kraszewskiego w stronę ronda im. Ryszarda Świerada, ul. Kraszewskiego i ul. Kolejową w kierunku płyty Rynku.

Na mecie na wszystkich czekać będzie medal wykonany z piernika, ciepła herbata i wiele nagród dla najciekawiej przebranych zawodników. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 10.30 w biurze zawodów na dębickim Rynku.

Świąteczne biegi uświetnią Jarmark Bożonarodzeniowy, który rozpocznie się już o godzinie 9.00. Będzie można zrobić przedświąteczne zakupy na stoiskach z serami, miodem, wyrobami cukierniczymi, ozdobami świątecznymi, rękodziełem, gałązkami jemioły i siankiem na stół wigilijny. W programie tegorocznego Jarmarku zaplanowano również spotkanie ze św. Mikołajem i wspólne kolędowanie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.