Previous
Next
Previous
Next

„Ludzie, ludzie, cuda w tej budzie…” spotkanie autorskie z Haliną Niziołek w dębickim „Jagielle” – ZDJĘCIA

Dzisiaj, drugiego grudnia w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. króla Władysława Jagiełły w Dębicy o godz. 11:00 odbyło się spotkanie z Haliną Niziołek, szkoły, emerytowaną nauczycielką w dębickiego „Jagiełły”, autorką książki „Ludzie, ludzie, cuda w tej budzie…”. Publikacja poświęcona jest uczniom i nauczycielom tej szkoły. W spotkaniu wziął udział także recenzent publikacji prof. Janusz Mroczka, autorytet w dziedzinie metrologii, Honorowy Obywatel Miasta Dębicy i także absolwent najstarszej szkoły średniej w Dębicy.

W sobotnie przedpołudnie w naszej szkole odbyła się bardzo wzruszająca uroczystość. Swoją obecnością zaszczycili nas emerytowani nauczyciele, absolwenci oraz zaproszeni goście. Była to niezwykła okazja do wielu rozmów i wspomnień o naszej szkole i nie tylko. A to wszystko za sprawą cudownej Pani Profesor Haliny Niziołek, której mogliśmy towarzyszyć podczas promocji drugiej książki „Ludzie, ludzie, cuda w tej budzie…”. Dziękujemy również Profesorowi Januszowi Mroczce – Honorowemu Obywatelowi Miasta Dębica, a także recenzentowi tej książki, za obecność i ciepłe słowa” – można było przeczytać po spotkaniu na stronie internetowej I Liceum Ogólnokształcącego.

W swojej drugiej książce Halina Niziołek przedstawia biografię zbiorową kilku generacji uczniów i nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego im. króla Władysława Jagiełły w Dębicy.
W spotkaniu wzięło udział wielu obecnych i emerytowanych nauczycieli „Jagiełły”, radnych oraz przedstawicieli władz samorządowych. Nad przygotowaniem spotkania z autorką i zadbaniem o oprawę artystyczną w wykonaniu uczniów czuwała dyrektor szkoły Ludmiła Stelmach – Kołodziej.

Fot. Antoni Rak/ I LO w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.