Previous
Next
Previous
Next

Główne drogi w Dębicy są przejezdne. Szacunek dla Drogowców!

Mimo całodziennych intensywnych opadów śniegu główne drogi w Dębicy są przejezdne. Zalega na nich niewielka warstwa błota śniegowego, ale po mieście jeździ się płynnie i bez większych problemów. Nie ma trudności z poruszaniem się ulicami Krakowską, Rzeszowską czy Kościuszki. Gorsza sytuacja jest na drogach osiedlowych gdzie utrzymuje się warstwa zajeżdżonego śniegu. Drogowcom należą się słowa uznania! Szacunek dla Was!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.